Innowacje

Gwarancja

Terminowość

Pakowarka komorowa TKz

Na jednej ramie i kółkach, tunel obkurczający komorowy ze zgrzewarka listwową. Przystosowana do owijania w taśmę z folii termokurczliwej podawanej z jednej rolki lub do pakowania w pół rękaw folii.
Z uwagi na niskie koszty eksploatacji, prostą obsługę, niezawodność i funkcjonalność, jest przydatny szczególnie w małym biznesie. Zgrzewarkę można wykorzystać również do zamykania lub produkcji woreczków foliowych. System automatycznej korekty czas’u zgrzewu gwarantuje powtarzalną jakość każdego zgrzewu oraz zapobiega zwęglaniu folii. Wydajność 6 pak/min.

Linia półautomatyczna LPR101

Maszyna o zwartej konstrukcji na kółkach. Na jednej ramie osadzono tunel obkurczający przepływowy i maszynę zawijającą w tuleje z folii termokurczliwej podawanej z dwóch rolek ze zgrzewadłem impulsowym oraz płytą i zgarniaczem do formowania pakietów. Operator, uformowany w zgarniaczu pakiet przesuwa za linię zgrzewania i naciska ramię zgrzewadła. Pozostałe operacje są realizowane automatycznie. Z uwagi na łatwą zmianę formatu pakietu, polecana szczególnie do opakowań i wyrobów, które są produkowane w krótkich seriach. System automatycznej korekty czasu zgrzewania gwarantuje powtarzalną jakość każdego połączenia oraz zapobiega zwęglaniu folii i wydzielaniu szkodliwych oparów. Przeznaczona do pakowania różnych wyrobów we wszystkie dostępne folie PE, Poliolefiny itp. Wydajność linii do 200 pak/h. Lakier proszkowy RAL7035 lub wykonanie w stali kwasoodpornej.

Linia półautomatyczna LPR101 s01

Maszyna o zwartej konstrukcji na kółkach. Na jednej ramie osadzono tunel obkurczający przepływowy i maszynę zawijającą w tuleje z folii termokurczliwej podawanej z dwóch rolek ze zgrzewadłem impulsowym oraz płytą i zgarniaczem do formowania pakietów.

Operator, uformowany w zgarniaczu pakiet przesuwa za linię zgrzewania i naciska ramię zgrzewadła. Pozostałe operacje są realizowane automatycznie.

Z uwagi na łatwą zmianę formatu pakietu, polecana szczególnie do opakowań i wyrobów, które są produkowane w krótkich seriach. System automatycznej korekty czasu zgrzewania gwarantuje powtarzalną jakość każdego połączenia oraz zapobiega zwęglaniu folii i wydzielaniu szkodliwych oparów.

Przeznaczona do pakowania różnych wyrobów we wszystkie dostępne folie PE, Poliolefiny itp. Wydajność linii do 200 pak/h. Lakier proszkowy RAL7032 lub wykonanie w stali kwasoodpornej..

Linia pakowania automatycznego LPA101

Uniwersalna maszyna o zwartej konstrukcji na kółkach. Na jednej ramie osadzono tunel obkurczający przepływowy i maszynę zawijającą w tuleję z folii termokurczliwej podawanej z dwóch rolek ze zgrzewadłem stałocieplnym. Uformowany w zgarniaczu pakiet jest przesuwany automatycznie za linię zgrzewania. W trakcie przesuwania następuje owinięcie i zamknięcie w tuleję z folii termokurczliwej. Po wyjściu z tunelu obkurczającego otrzymujemy estetyczny i zwarty pakiet.

Zalecana szczególnie do pakowania różnorodnego asortymentu wyrobów w dowolnych konfiguracjach w dostępne folie PE, Poliolefiny itp. Główna zaleta to szybkie i łatwe przestawianie na dowolny rozmiar pakietu. Wydajność linii do 600 pak/h opcja do 1200 pak/h.

Przystosowana do pracy ciągłej w systemie wielozmianowym.

Lakier proszkowy RAL7035 lub wykonanie w stali kwasoodpornej.

Linia pakowania automatycznego LPA101 s06

Cały proces pakowania po przejęciu z linii produkującej różne artykuły w opakowaniach typu; puszka, słoik, butelka, kartonik itp., zgrupowaniu ich w wielorzędowy pakiet, owinięcie go folią i zgrzanie w tuleję oraz obkurczenie w zwarty pakiet, do przekazania na stolik odbiorczy tunelu, przebiega automatycznie.

Uformowany w zgarniaczu pakiet jest przesuwany automatycznie za linię zgrzewania. W trakcie przesuwania następuje owinięcie i zamknięcie w tuleję z folii termokurczliwej. Po wyjściu z tunelu obkurczającego otrzymujemy estetyczny i zwarty pakiet. Zalecana szczególnie do pakowania różnorodnego asortymentu wyrobów w dowolnych konfiguracjach w dostępne folie PE, Poliolefiny itp. Główna zaleta to szybkie i łatwe przestawianie na dowolny rozmiar pakietu.  Przystosowana do pracy ciągłej w systemie wielozmianowym. Lakier proszkowy RAL7035 lub wykonanie w stali kwasoodpornej.

 Wydajność standard 12 pak/min, opcja do 20 pak/min.

Linia pakowania automatycznego LPA102 s02

Cały proces pakowania po napełnieniu linii produkującej w artykuły typu; listwy, profile, belki, itp., zgrupowaniu ich w wielorzędowy pakiet, owinięcie go folią i zgrzanie w tuleję oraz obkurczenie w zwarty pakiet, do przekazania na stolik odbiorczy tunelu, przebiega automatycznie. Maszyna przystosowana do pracy ciągłej w systemie wielozmianowym.

Wydajność standard 16 pak/min, opcja do 20 pak/min. Lakier proszkowy RAL7032 lub wykonanie w stali kwasoodporne

Linia pakowania automatycznego LPA105G.

Maszyna przystosowana do pakowania wyrobów płaskich wielko-gabarytowych w linii produkcyjnej lub do pracy samodzielnej w firmach logistycznych, dystrybucyjnych itp. Przejęte lub umieszczone na transporterze 1 wyroby, są przemieszczane za linię zgrzewania na transporter 2. Cały proces pakowania od przejęcia wyrobu, owinięcia go folią, zamknięcie tulei i pozostałych boków oraz obkurczenia w zwarty pakiet, do przekazania na stolik odbiorczy tunelu, odbywa się automatycznie.

Przystosowana do pracy ciągłej w systemie wielozmianowym.

Linia pakowania automatycznego LPA105

Uniwersalna maszyna o zwartej konstrukcji na kółkach. Przeznaczona do pakowania zgrupowanych na tackach opakowań, kartonów, itp. wyrobów. Na jednej ramie osadzono tunel obkurczający przepływowy i maszynę zawijającą w tuleję z folii termokurczliwej podawanej z dwóch rolek ze zgrzewadłem stałocieplnym oraz transporterem czołowym.

Linia pakowania automatycznego LPA201.

Linia pakowania automatycznego LPA201
W zestawie osadzony na jednej ramie tunel obkurczający z maszyną owijającą w tuleję z taśmy folii termokurczliwej i moduł grawitacyjnego formowania pakietu na transporterze wielorzędowym.

Cały proces pakowania od przejęcia opakowań z linii produkującej różne artykuły w opakowaniach typu; puszka, słoik, butelka itp., zgrupowania ich w wielorzędowy pakiet, owinięcie folią i zgrzanie w tuleję do przekazania obkurczonego pakietu na stolik odbiorczy tunelu, przebiega automatycznie.

Maszyna przystosowana do pracy ciągłej w systemie wielozmianowym.

Wydajność 12 pak/min, opcja do 20 pak/min.

Lakier proszkowy RAL7035 lub wykonanie w stali kwasoodpornej.

Linia pakowania automatycznego LPA2t 01 ze stołem obrotowym.

W zestawie osadzony na jednej ramie 2 torowy tunel obkurczający z dwu torową maszyną owijającą w tuleję z taśmy folii termokurczliwej i moduł grawitacyjnego formowania pakietu na transporterze wielorzędowym. Cały proces pakowania od przejęcia opakowań z linii produkującej artykuły w opakowaniach typu; puszka, słoik, butelka, kartonik itp., zgrupowania ich w wielorzędowe pakiety, które są rozdzielane na dwa tory, owinięte folią i zgrzane w tuleję do przekazania obkurczonych pakietów na stolik odbiorczy tunelu, przebiega automatycznie. Maszyna przystosowana do pracy ciągłej w systemie wielozmianowym. Wydajność 15 pak/min, opcja do 40 pak/min. Wykonanie w stali kwasoodpornej.

Skontaktuj się z nami

Dyrektor sprzedaży : + 48 668 371 649
Specjalista d/s serwisu : +48 608 359 428
Specjalista d/s zaopatrzenia: +48 604 224 056
Biuro : bok@solidpack.pl
Sprzedaż : solidpack@onet.pl
Serwis : solidpack@onet.pl
Adres Siedziby:
SoLidPack Okoń Janusz
Porąbki 26
46-325 Rudniki powiat: Olesno
woj: Opolskie

Jak do nas dojechać?